Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49199

Ripplae paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Debreta otsib oma meeskonda RIPPLAGEDE PAIGALDAJAT,

kelle tööülesanneteks on:
-ripplae kvaliteetne paigaldamine vastavalt ripplae paigaldusjuhistele
-paigalduse tähtaegse täitmise eest vastutamine
-objektil ohtusunõuete täitmine
-töö kogu Vabariigi ulatuses ja ka väljaspool

Ootused kandidaadile

-soov töötada tulemusele orienteeritult
-varasem ehitusalane töökogemus
-lojaalsust ja koostöövalmidust
-pingetaluvust ja vastutustunnet
-korrektsust ja ausust
-positiivset ellusuhtumist
-B-katergooria juhilubade olemasolu

Meie poolt on eneseteostamise võimalus. Konkurentsivõimeline ja töötulemustele orienteeritud tasu, meeldiv töökeskkond, mitmekülgne ja huvitav tööd ning tööks vajalik koolitus ning -vahendid.

Tööpakkumise number
#49199

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2005
Kuulutus sisestati:
8. august 2005

Debreta OÜ alustas oma tegevust 1997. aastal ripplagede maaletoomise, -müügi, ja -paigaldamisega.

Oleme praeguseks Eesti turul tegutsenud juba 8 aastat.

Esindame Euroopas tuntud ripplagede tootjaid (Saksamaa Knauf AMF´i, Austria Heraklith´i, Soome Lautex´it ja Sasmox´it).

Ennekõike pakume oma koostööpartneritele terviklahendusi ripplagede osas, mis hõlmab konsultatsioone ja kliendi vajaduste määratlemist, objektiga tutvumist, erinevate lahenduste ja võimaluste pakkumist, vajalike materjalide tellimist ja tarnimist koos meiepoolse paigaldusega.

Teostame alltöövõttu Eesti juhtivatele ehitusettevõtetele.

Vaata rohkem