Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71297

Rimi ootab oma meeskonnaga liituma tublisid ja töökaid MÜÜJAID.

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MÜÜJA ülesanneteks on,

  • klientide teenindamine
  • pakutavate toodete esitlemine ja tutvustamine
  • kaupade väljapanek

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa

  • soovid töötada teenindajana
  • oled suhtlemisaldis ja sõbralik
  • positiivse ellusuhtumisega ning hea eesti keele oskusega

ja Sul tekkis huvi, siis ootame Sinu kandideerimisavaldust.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle

  • paindlikku tööaega ja võimalust töötada kõrgkooli kõrvalt
  • sõbralikku kollektiivi
  • koolitusi ja arenguvõimalust

Lisainfo

Asukoht: TALLINN, Rimi Hypermarketid ja Rimi Supermarketid

Tööpakkumise number
#71297

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2006

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning jaotuskeskus. Meil on 63 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2600 inimesele.

Vaata rohkem