Värsked tööpakkumised

Riistvara spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33449

Tööpakkumise number

33449

Töö kirjeldus

personaalarvutitega seotud digitaalse informatsiooni töötlemise ja säilitamise seadmete tõrgeteta funktsioneerimise tagamine ja hooldus
riistvara tehnilise seisukorra jälgimine
arvuti komplektis tõrke andnud komponendi väljaselgitamine ja remondi organiseerimine
pisivigade kõrvaldamine
printerite ja muude välisseadmete töö tagamine
riistvara füüsiline hooldus

Nõudmised kandidaadile

infotehnoloogiaalane haridus
võrkude ja operatsioonisüsteemide kontoritarkvarapakettide tundmine
eelnev töökogemus infotehnoloogia tegevusvaldkonnas
iseseisvus ja algatusvõime
koostöövalmidus ja suhtlemisoskus
meeskonnatöö oskus
soov ennast arendada IT valdkonnas
vastutustundlik suhtumine töösse
aktiivne ja loov suhtumine töösse
algatus-, otsustus- ja vastutusvõime
ideede genereerimise ja organiseerimise võime

Ettevõte pakub

vaheldus- ja vastutusrikast tööd
arengut koos asjaliku meeskonnaga
eneseteostuse võimalust
tööle vastavat töötasu
meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2004
Kuulutus sisestati:
10. august 2004

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu. Tegeleme ise jaemüügiga ning teeme tihedalt koostööd teiste sõltumatute jaemüüjatega.