Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60394

Riistvara perioodilise hoolduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate elektroonikaseadmete korralised hooldustööd
  • hooldustööde teostamine üle Eesti
  • nõrkvoolu kaabelduste paigaldamine ja hooldamine

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik, korrektne ja usaldusväärne
  • loov mõtlemine ja õppimisvõime
  • B-kategooria juhiluba
  • isikliku transpordivahendi kasutamise võimalus
  • tehnikahuvi
  • üldteadmised arvutist ning elektroonikast
  • iseseisva töötegemise oskus
  • eesti ja vene keele oskus ning algteadmised inglise keelest
  • hea rutiinitaluvus
  • varasem töökogemus selles valdkonnas pole oluline

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas ettevõttes
  • kohapealset väljaõpet
  • paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#60394