Värsked tööpakkumised

Riistvara hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30576

Tööpakkumise number

30576

Töö kirjeldus

Riistvara hooldusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on:
• hooldus- ja teeninduslepingu sõlminud klientide juures riistvara perioodilise hoolduse teostamine
• klientide vajaduste ja probleemide alase informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ning edastamine kliendihaldurile

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:
• loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
• kaasaegsete arvutite riistvara ja lisaseadmete head tundmist
• isikliku transpordivahendi kasutamise võimalust
• head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
• tulemustele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
• korrektsust ja vastutusvõimet

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
• oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2004
Kuulutus sisestati:
18. mai 2004

AS Nixor AD on 1993. aastal asutatud, üks Eesti juhtivamaid jaekaubanduse infosüsteemidega tegelevaid firmasid.
Meie tänane eesmärk on pakkuda terviklikke infosüsteeme kõikidele kaubandus- ja teenindusettevõtetele – kauplustele ja kaubamajadele, pubidele ja restoranidele, laevadele ja hotellidele.
Meie klientide hulka kuulub enamik Eesti suuri kaubandusettevõtteid ja kaubanduskette.