Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26349

Riistvara hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riistvara hooldusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on:

  • hooldus- ja teeninduslepingu sõlminud klientide juures riistvara perioodilise hoolduse teostamine
  • klientide vajaduste ja probleemide alase informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ning edastamine kliendihaldurile

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:

  • loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
  • kaasaegsete arvutite riistvara ja lisaseadmete head tundmist
  • isikliku transpordivahendi kasutamise võimalust
  • head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
  • tulemustele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
  • korrektsust ja vastutusvõimet

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
  • oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#26349