Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195784

RIIKLIKU KESKKONNAKAITSE JA -TEHNOLOOGIA TEADUS-JA ARENDUSTEGEVUSE PROGRAMMI JUHT

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • programmi ettevalmistamise ja elluviimise korraldamine, sh riiklike ja eraettevõtete valdkonna huvide kaardistamine, rahastajate, partnerite ja rakendajate vahelise koostöö korraldamine ning rahvusvaheline koostöö teiste riikide sarnaste programmidega;
  • ettepanekute tegemine keskkonnakaitse ja -tehnoloogia alase teadus- ja arendustegevuse toetamiseks;
  • avalikkuse teavitamine keskkonnakaitse ja -tehnoloogia alasest teadus- ja arendustegevusest ja vastavatest tulemustest.

Ootused kandidaadile

  • loodusteaduslik kõrgharidus;
  • hea analüüsi- ja organiseerimisvõime;
  • hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • hea pingetaluvus ja koostöötahe;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, heal tasemel inglise keele oskus (teiste keelte tundmine tuleb kasuks)

Kasuks tulevad:
  • teadmised keskkonnakaitse ja -tehnoloogia ning avaliku sektori toimimisest;
  • teadmised Eesti innovatsioonisüsteemist ja teadus- ja arendustegevuse riiklikust rahastamisest;
  • meeskonna- ja projektijuhtimise kogemused

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust riigile olulises valdkonnas;
  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis;
  • mitmekesiseid enesetäiendus- ja arenemisvõimalusi;
  • meeldivat töökeskkonda sõbralikus ja professionaalses meeskonnas;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Sooviavalduse üheks komponendiks peaks olema kandideerija visioon, milliseid lisameetmeid vajab Eesti, et saada keskkonnakaitselise ja -tehnoloogilise teadus- ja arendustegevuse alal edukaks riigiks.
Lisainfo telefonil 7 300 330 ja meie kodulehel www.archimedes.ee/personal

Tööpakkumise number
#195784