Riikliku järelevalve spetsialist raudteeinfrastruktuuri turvangu-, side- ja elektrivarustusseadmete alal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58293

Tööpakkumise number

58293

Töö kirjeldus

Raudteeinspektsiooni infrastruktuuri järelevalve talituse turvangu- ja sidespetsialisti tööülesanneteks on riiklik järelevalve raudteeinfrastruktuuri turvangu-, side-,valgustus- ja energiaseadmete ning tehnorajatiste korrashoiu, ehitamise, kasutamise ning remondi üle lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest ja normidest, tulemuste süsteemne analüüs ning aruandluse esitamine

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus, soovitavalt insener-tehniline või raudteealane
  • Väga hea organiseerimis-, planeerimis- ja analüüsivõime
  • Väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus ning koostöövõime
  • Avalikku teenistust ja riigiasutuste asjaajamist korraldavate õigusaktide tundmine
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel (vajalik on Eesti kodakondsus)
  • Vene ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel)
  • Autojuhiluba (B-kategooria)

Kasuks tulevad:
  • Teadmised raudteevaldkonnast
  • Teadmised raudteeinfrastruktuuri rajatistest (viimaste puudumisel pakume vastavat erialast väljaõpet)
  • Töökogemus avaliku sektori asutuses

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • Täiendkoolitust
  • Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

kandideerijatel palume saata:

  • CV
  • kaaskiri koos täiendava informatsiooniga märksõna all \"Spetsialist\"
  • Kandidaadil esitada kindlasti palgasoov (bruto)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2006

on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle põhifunktsioonideks on riikliku järelevalve teostamine raudteevaldkonnas ning EL abifondide rakendusüksuse funktsioonide täitmine.