Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60112

Riigivara osakonna juhataja (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajana)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riigivara osakonna juhataja töö sisuks on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatavate õppeasutuste valduses oleva riigivara võõrandamise, riigivara kasutusse andmise ja kõlbmatuks tunnistamise jm riigivaraga seotud toimingute korraldamiseks vajalike otsuste eelnõude ettevalmistamine ja osakonna töö juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt juriidiline või majandusalane, võib olla omandamisel);
  • riigiasutuse asjaajamiskorralduse (sh haldusdokumentide vormistamise nõuded, dokumentide ringlus, arhiivindus jne) ning valdkonna seadusandluse tundmine;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • arvuti ning kaasaegse büroo- ja kontoritehnika kasutamise oskus;
  • analüüsivõime;
  • kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, sealhulgas kohustuste täpset, kvaliteetset ja õigeaegset täitmine;
  • hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus avalikus sektoris või halduse valdkonnas;
  • ministeeriumi tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine.

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse- ja arenguvõimalust;
  • häid töötingimusi meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

Tööleping uue töötajaga sõlmitakse lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks alates 03.04.2006. a kuni töötaja tööle naasmiseni orienteeruvalt suvi 2009. a.

Esitatavad dokumendid:

  • avaldus;
  • CV;
  • motivatsioonikirjeldus;
  • kõrgharidust tõendava dokumendi koopia (omandamisel tõend õppeasutusest).

Dokumendid esitada hiljemalt 03. märtsiks 2006. a HTM Koolivõrgu Büroosse (või CV keskuse kontole).

Tööpakkumise number
#60112