Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91009

Riigiteaduste osakonna tehniline sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalteaduskonna riigiteaduste osakonna sekretäri ametikoha eesmärk on tagada sujuv töökorraldus osakonnas.
Põhilised tööülesanded on:
- Õppematerjalide kopeerimine, printimine ja skaneerimine
- Osakonna kodulehekülje korrashoid
- E-õppekeskkonna kasutajatunnuste loomine ja administreerimine
- üliõpilaste ja õppetööga seotud tehnilised ülesanded

Ootused kandidaadile

- keskharidus
- eelnev töökogemus eelpoolkirjeldatud ülesannete täitmisel tuleb kasuks, kuid ei ole nõutav.
- arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasandil
- kontoritehnika tundmine
- dokumendihalduse põhioskused
- ausus, kohusetundlikkus
- täpsus, pingetaluvus
- hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Töökohta Tallinna kesklinnas
- Mitmekesist, arendavat tööd ja akadeemilist õhkkonda
- Töö kõrvalt õppimise võimalust

Lisainfo

Ametikoht osalise tööajaga - 20 tundi nädalas

Tööpakkumise number
#91009

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem