https://www.cvkeskus.ee/216202

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216202

Riigikeele kursuse läbiviija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldtingimused
1) Konkreetse keeletaseme kursuste maht gruppidena sõltub vangla poolsest vajadusest, kuid valmisolek peab olema läbi viia nii A2, B1 kui ka B2 taseme kursusi.
2) Kursuste läbiviimise ajagraafik lähtub vangla poolsest vajadusest, kuid üldiselt jaotub võimalikult ühtlaselt kogu 2011 kalendriaastale.
3) Eesti keele kursused peab läbi viima vastavalt Vangla riigikeele õppe standardites kehtestatud põhimõtetele, teemadele ja ülesehitusele, kasutades soovituslike materjale (lisad 1, 2 ja 3)
4) Koolituse maht ühele grupile on 150 akadeemilist tundi ning lõpetaja peab olema võimeline läbima Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse vastava tasemeeksami.
5) Koolitaja viib koostöös vanglateenistujatega läbi teadmiste kontrolli kursuse lõppedes ning koolitaja võib selle põhjal väljastada koolitaja tunnistuse.
6) Süüdimõistetute õppegrupi suuruseks on kuni 15 isikut ning vahistatute õppegrupi suuruseks on kuni 10 isikut.
7) Vangla tagab õppe läbiviimiseks õpperuumid, tehnilised vahendid ja osalejatele vajalikud õppevahendid: paberi, kirjutusvahendi ja kiirköitja
Tingimused koolitajale
1) Riigikeele õppe läbiviija vastab Haridus- ja Teadusministri määrusega nr 65 „Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded“ § 22 välja toodud kvalifikatsiooninõuetele.
2) Lisaks kvalifikatsiooninõuetele vastavusele, omab riigikeele õppe läbiviija reaalset koolitamiskogemust gümnaasiumiastmes või täiskasvanukoolituses vähemalt 3 õppeaasta või 600 akadeemilise tunni ulatuses.
3) Kursuste materjalid komplekteeritakse õppe läbiviija poolt vastavalt Vangla riigikeele õppe standardites kehtestatud nõuetele ning need kooskõlastatakse ennem kasutamist vanglaga.
4) Kursuse läbinud kinni peetav isik peab vastama oma oskustelt Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse vastava taseme eksaminõuetele.
5) Kursuse läbiviija teeb endast kõik oleneva, et vältida isikute väljalangevust või katkestamist isiku vähese motiveerituse tõttu. Samuti teeb endast kõik oleneva, et osalejad omandaksid materjali Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse tasemeeksami tasemel.
6) Kursuse lõppedes antakse vanglale kirjalik individuaalne tagasiside iga osaleja kohta. Tagasiside kajastab üldist arengut, osalemisaktiivsust, motiveeritust, kaasatöötamist, õpetaja nägemust edasistest vajadustest, jms.


Nõudmised kandidaadile

Pakkumise esitamise tingimused
Pakkumises palume märkida:

- Ühe akadeemilise tunni maksumus
- 1 koolitusgrupi maksumus
- Kõikide konkreetse vangla koolitusgruppide maksumus kokku
Hinnad palume esitada koos seadusest tulenevate maksudega
- Palume lisada õpetaja(te) CV(d) koos kvalifikatsiooni- ja töökogemust tõendavate dokumendi koopiatega.


Ettevõte pakub

*


Tööpakkumise number
#216202

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2011

CVKeskus.ee klient

Kinnipeetavate riigikeele oskus on oluliseks sotsiaalset tõrjutust vähendavaks faktoriks, kuna see suurendab võimalusi seaduskuulekaks eluks vabaduses. Keeleõpe peab olema seotud tugevalt kultuuri-, riigi-, kodaniku- ning toimetulekuõppega, millest tulenevalt on välja töötatud „Vangla riigikeele õppe standardid“.
Tartu Vangla soovib leida 2011. aastaks riigikeele kursuste läbiviijaid tasemetele A2, B1 ja B2.

Vaata rohkem

You are applying to:
Riigikeele kursuse läbiviija
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!