Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308194

Riigikassa osakonna spetsialist (finantsriskide haldur)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-         Kontrollib igapäevaselt investeerimisportfellide rahaliste vahendite paigutamise vastavust kehtestatud limiitidele ja piirangutele.-         Lisab SAP andmebaasi uute klientide (tehingupartnerite) ja instrumentide info.-         Lisab SAP andmebaasi igapäevaselt võlakirjade ja muu turuinfo.-         Jälgib SAP andmebaasis tehingupartnerite, emitentide ja instrumentide reitingute ajakohasust ja uuendab reitingud vastavalt vajadusele.-         Osaleb regulaarse riigikassa osakonna aruandluse ettevalmistamisel ning riigikassa osakonda laekunud infopäringutele vastamisel.-         Koondab riigi võlakohustuste, garantiide ja potentsiaalsete kohustustega seonduvat infot.-         Täidab võetud võlakohustuste ja antud garantiide lepingutest tulenevaid kohustusi ja esitab aruandeid.-         Täidab muid vahetu juhi poolt antud ühekordseid ametialaselt vajalikke ülesandeid.

Ootused kandidaadile

-         Kõrgharidus majanduse või matemaatika valdkonnas.-         Põhjalikud teadmised erinevatest finantsinstrumentidest ja finantsriskidest.-         Hea inglise keele oskus.-         Analüütiline mõtlemine ning otsustus- ja vastutusvõime.

-         Tähtajalist tööd kuni 01.11.2013.a.-         Töötasu 1000 € bruto.

Lisainfo

Kasuks tuleb-         Varasem töökogemus finantsvaldkonnas.

Motivatsioonikiri  ja CV palume saata Rahandusministeeriumi personaliosakonna e-posti aadressile cv[at]fin.ee 21. maiks 2013.a.

Tööpakkumise number
#308194

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Riigikassa osakond teostab riigieelarve kassalist teenindamist, korraldab riigi rahavoogude juhtimist, riigi raha paigutamist, riigile võõrvahendite kaasamist võlakirjaemissioonide korraldamise, laenude võtmise või muude tehingutega, seaduse alusel teiste isikute raha hoidmist ning paigutamist, laenude väljaandmist ja järelevalvet väljastatud laenude ja riigigarantiidega seotud lepingutest tulenevate laenusaajate täitmise üle.

Vaata rohkem