Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308213

Riigikassa osakonna nõuniku asendaja (finantsarvestus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

Lisainfo

Riigikassa osakond teostab riigieelarve kassalist teenindamist, korraldab riigi rahavoogude juhtimist, riigi raha paigutamist, riigile võõrvahendite kaasamist võlakirjaemissioonide korraldamise, laenude võtmise või muude tehingutega, seaduse alusel teiste isikute raha hoidmist ning paigutamist, laenude väljaandmist ja järelevalvet väljastatud laenude ja riigigarantiidega seotud lepingutest tulenevate laenusaajate täitmise üle.
Tööülesanded:
- riigikassa halduses olevate finantsvarade ja –kohustuste üle arvestuse pidamine ning  lepingutest tulenevate pangaülekannete teostamine ja kontrollimine.
Kandidaadile esitatavad nõuded:
- kõrgharidus finantserialal;
- eelnev töökogemus raamatupidamise valdkonnas vähemalt 5 aastat;
- eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel (B2);
- head teadmised pangandusest, finantsturgudest, rahvusvahelise era- ja avaliku sektori raamatupidamisstandartidest ning õigusaktidest ja eelarvestmisest.
Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus finantsarvestuse või väärtpaberite administreerimisega.
Omalt poolt pakume:
- toetavat meeskonda;
- tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduskohaga.

Motivatsioonikiri koos palgasooviga  ja CV palume saata Rahandusministeeriumi personaliosakonna e-posti aadressile cv[at]fin.ee 19. maiks 2013.a.
Täiendavat informatsiooni annab Diane Drenkhan e-posti aadressil diane.drenkhan[at]fin.ee.

Tööpakkumise number
#308213

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Vaata rohkem