Riigikaitse planeerimise osakonna juhataja asetäitja (ressursiplaneerimine)
Tööpakkumise number #803821

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kaitseministeeriumi valitsemisala arengukava protsessi juhtimine;
Kaitseministeeriumi valitsemisala strateegilise juhtimise ja strateegilise planeerimise süsteemi asjakohasuse tagamine;
finantsvaldkonna poliitikakujundamine Kaitseministeeriumi valitsemisalas;
valitsemisalasisese ja riigiülese finantsjuhtide võrgustiku hoidmine ning info vahetamine.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon;
head teadmised avaliku sektori strateegilise juhtimise süsteemist ja finantsjuhtimisest;
varasem töökogemus arendustegevuste, analüüsi, andmeanalüüsi, planeerimise või strateegiate kujundamisega seotud valdkonnas;
protsesside ja meeskonna juhtimise kogemus;
väga hea eesti ning hea inglise keele oskus;
hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
hea suhtlemis- ja koostööoskus ning analüüsi-, algatus- ja otsustusvõime.

võimalust panustada riigikaitse valdkonna arendamisse koos professionaalse ja toetava meeskonnaga;
motivatsioonipaketti, kuhu kuuluvad koolitused ja enesetäiendamisvõimalused, 35-kalendripäevane põhipuhkus ning head sportimisvõimalused;
motiveerivat tulemustasu.

Tööpakkumise number
#803821

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
28. august 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022
Riigikaitse planeerimise osakonna juhataja asetäitja (ressursiplaneerimine) Riigikaitse planeerimise osakonna juhataja asetäitja (ressursiplaneerimine)

Kaitseministeerium

Kaitseministeeriumi missioon on hoida ära Eesti vastu suunatud rünnakud ja tagada, et Eesti suudab end väliste ohtude eest kaitsta. Oma missiooni elluviimiseks teeme me kõik, et Eestis valitseks arusaam, et riigikaitse on laiem kui sõjaline kaitse, et Eesti mõju NATOs ja Euroopa Liidus on suuremad kui meie suurus seda eeldaks. Me otsime oma eesmärkide täitmiseks pühendunud ja hästi motiveeritud, oma valdkonna parimaid inimesi, kes tahavad panustada riigikaitsesse. Meile on oluline, et inimene võtaks omaks meie põhiväärtused: ta on vastutustundlik, tulemuslik, ettevaatav ja leidlik.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
UO ERIASJADE UURIJA Maksu- ja Tolliamet
3 päeva jäänud
UO ERIASJADE UURIJA Maksu- ja Tolliamet • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
RAHVUSVAHELISE KAHE- JA MITMEPOOLSE KOOSTÖÖ GRUPIJUHT, TEENUSE OMANIK Politsei- ja Piirivalveamet
UUS
2 p. tagasi
RAHVUSVAHELISE KAHE- JA MITMEPOOLSE KOOSTÖÖ GRUPIJUHT, TEENUSE OMANIK Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
RAHANDUSVALDKONNA JUHT Kaitseministeerium
RAHANDUSVALDKONNA JUHT Kaitseministeerium • Eesti
Eesti
TALITUSE JUHT Politsei- ja Piirivalveamet
TALITUSE JUHT Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
TEEREGISTRIOSAKONNA VANEMSPETSIALIST Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet
TEEREGISTRIOSAKONNA VANEMSPETSIALIST Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki