Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141436

Riigikaitse planeerimise büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Riigikaitse arengu planeerimine keskpikas ja pikaajalises perspektiivis, sealhulgas osalemine arengukavade ja muude strateegiliste dokumentide koostamisel
* Osalemine NATO ja Euroopa Liidu kaitseplaneerimise protsesside koordineerimisel

Ootused kandidaadile

* Kõrgharidus või selle omandamine
* Eesti Vabariigi julgeoleku- ja kaitsepoliitika põhisuundade üldine tundmine
* Väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* Hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
* Hea analüüsivõime
* Stabiilsus ja pingetaluvus

Kandideerimisel tuleb kasuks
* Teadmised Eesti riigikaitse arengust, perspektiividest ja riigikaitsealasest rahvusvahelisest koostööst
* Eelnev töökogemus riigikaitse valdkonnas
* Huvi riigikaitse valdkonna vastu

Ettevõte pakub

* Täiendkoolitust
* Meeldivat ja stabiilset töökeskkonda
* Motiveerivat palgasüsteemi
* Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Riigikaitse planeerimise büroo peamised ülesanded on kavandada sõjalise riigikaitse arengut, sh koostada pika-ajalisi, kesk-pika perioodi ja üheaastaseid arenguplaane ja tegevuskavasid, analüüsida eesmärkide saavutamise taset ning seeläbi tagada korrastatud seoste loomine eesmärkide püstituse ja nende täitmise vahel. Lisaks koordineerib Eesti osalemist NATO kaitseplaneerimise protsessis.

Tööpakkumise number
#141436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
3. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

Kaitseministeerium on valitsusasutus, mille valitsemisalas on riigikaitse korraldamine ja seoses sellega ettepanekute tegemine riigikaitsepoliitika kujundamiseks, riigikaitse elluviimine, rahvusvahelise kaitsealase koostöö koordineerimine, mobilisatsiooni ettevalmistamine ja läbiviimine, kaitseväe ja Kaitseliidu rahastamine ja varustamine, kaitsetööstuse arendamine, kaitseväe ja Kaitseliidu tegevuse kontrollimine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem