Värsked tööpakkumised

Riigiikogu Kantselei majandusosakonna insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390740

Tööpakkumise number

390740

Töö kirjeldus

• elektri- ja nõrkvoolusüsteemide paigaldamine ja hooldustööde teostamine ning organiseerimine Riigikogu kinnistutel;
• oma vastutusvaldkonnas vajalike kasutusjuhendite ja dokumentatsiooni hetkeolukorrale vastavuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus (elektriku B-pädevustunnistus), nõrkvoolusüsteemide- ja elektrialane töökogemus;
•  arvuti kasutamise oskus; kasuks tuleb automaatika juhtimissüsteemide tundmine, loogiline mõtlemine ja tehniline taip;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
• kiire reageerimisvõime, analüüsioskus probleemide lahendamisel;
• hea suhtlemisoskus, viisakus ning soov olla meeskonna liige.

Pakume tööd huvitavas keskkonnas, eneseteostus- ja arenemisvõimalusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata ametikäigukirjeldus (cv) Riigikogu Kantselei personaliosakonda e-posti  aadressil  konkurss[at]riigikogu.ee hiljemalt 28. augustil 2015.

Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2015
Kuulutus sisestati:
5. august 2015

Riigikogu Kantselei on riigiasutus, mille põhiülesandeks on Riigikogule tema põhiseaduslike ülesannete täitmiseks vajalike tingimuste loomine.
Majandusosakond organiseerib Riigikogu hoonete kapitaal- ja jooksvat remonti ning territooriumi ja ruumide korrashoidu. Lisaks korraldab majandusosakond Riigikogu hoonete valve ning tagab valve- ja tuletõrjesignalisatsiooni töö.