Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199981

Riigihangete spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Haridus- ja Teadusministeeriumi riigihangete ning valitsemisala ühishangete läbiviimine vastutava isikuna;
  • Euroopa Regionaalarengu Fondist ning Sotsiaalfondist rahastatavate Haridus- ja Teadusministeeriumi valitsemisala asutuste läbiviidavate riigihangete dokumentide läbivaatamine, asutuste nõustamine, vajadusel osalemine hangete läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus vähemalt viimase aasta jooksul riigihangete läbiviimisel eri liiki menetlustega, sh lihthanked, avatud hanked, võistlev dialoog;
  • töökogemus riigi- või omavalitsuse vanemametniku kohal või erasektoris ametikohale sarnase tasemega erialasel kohal;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
  • inglise keele oskus edasijõudnute tasemel;
  • soovitav valitsusasutuste asjaajamiskorra ja eelarveprotsessi tundmine;
  • Euroopa Liidu alaste põhiteadmiste olemasolu;
  • kohusetunne, usaldusväärsus, korrektsus;
  • algatusvõime ning loovus uute ja otstarbekate lahenduste väljatöötamiseks;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • analüüsi- ja sünteesivõime.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerijatel palume esitada motivatsioonikiri ja CV palgasooviga.

Tööpakkumise number
#199981

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem