https://www.cvkeskus.ee/83063

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Riigieelarve kuraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83063

Tööpakkumise number

83063

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on 11-st ministeeriumist ühe ministeeriumi valdkonna erinevate poliitikate ja programmide rahastamise koordineerimine. Sa analüüsid ja annad oma hinnangu valdkonna strateegiale, poliitikatele, arengukavadele ning tegevuste rahastamise taotlustele. Sinu ülesandeks on eelarveprojektide läbivaatamine ja analüüsimine ning ettepanekute väljatöötamine summade lülitamiseks riigieelarve eelnõusse. Üheks Sinu töö osaks on valdkonna eelarve täitmise analüüs. Töö riigieelarve kuraatorina nõuab Sinult suuremahulise informatsiooni haldamist ja töötlemist ning tihedat suhtlemist valdkonna spetsialistidega.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on majandusalane (rahandus, majandusarvestus vms.) kõrgharidus ning vähemalt 3-aastane töökogemus majandus- ja/või finantsanalüüsi valdkonnast ning Sa oled hinnatud spetsialist oma analüüsivõime ja argumenteerimisoskuse tõttu. Töö valdkonna kuraatorina nõuab Sinult strateegilist ja kontseptuaalset lähenemist, informatsiooni hankimise oskust ning saavutusorientatsiooni. Sulle tagavad edu enesekindlus, suhete loomise ja arendamise oskus ning koostöövalmidus.


Ettevõte pakub

Riigieelarve kuraatori positsioon pakub Sulle suurepärast võimalust, kui Sul on huvi tegeleda makromajanduse teemadega ning kaasa rääkida Eesti riigi olulisemates arengutes koostöös rahandusvaldkonna juhtivate spetsialistidega. Rahandusministeerium pakub Sulle häid arengu- ja karjäärivõimalusi. Pooleaastane mentorlusprogramm aitab Sul töösse sujuvalt sisse eladAsukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2006
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Fontese kliendiks on hetkel Rahandusministeerium.
Rahandusministeeriumi riigieelarve osakond korraldab Eesti riigi eelarvestrateegia ja riigieelarve koostamist ja Euroopa Liidu vahendite kavandamist. Eesti riigi eelarve suurus on ca 70 miljardit krooni. Lisainfo Internetis: www.fin.ee. Rahandusministeeriumi riigieelarve osakonna 20-liikmelisse meeskonda oodatakse täiendust.