Värsked tööpakkumised

Ribakardinate valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 440322

Tööpakkumise number

440322

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja Sunorek AS otsib oma meeskonda ribakardinate valmistajat, kelle tööülesanneteks on ribakardinate
valmistamine ning komplekteerimine ja pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, kiire ja täpne ning korrektne oma töös. Vajalik füüsiline vastupidavus ja hea eesti keele oskus. Varasem töökogemus ribakardina valmistajana ei ole nõutav, ettevõte pakub väljaõpet kohapeal.

Pakume väljaõpet ning toredat ja töökat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
13. september 2016

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2013. aastal oli 8 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 180 inimest.