Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54073

RF/EMC insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

RF mõõtesüsteemide konstrueerimine
EMC lahenduste kontrollimine
Toodete EMC probleemide lahendamine
Konstruktorite juhendamine EMC tagamiseks toote disainis
Arendustöö EMC tagamiseks toodetes
EMC mõõteprotseduuride ja testiplaanide koostamine, testimine ja raportite vormistamine.

Ootused kandidaadile

RF seadmete konstrueerimise oskused
Teadmised raadiosignaali levimisest ja antennidest
RF mõõteseadmete ja mõõtemetoodika tundmine
EMC/EMI testimisseadmete ja testimisprotseduuride tundmine
EMC/EMI standardite tundmine
EMC/EMI konstrueerimise oskused
Loova mõtlemise oskus
Eesti ja inglise keele hea oskus

Palju huvitavat tööd kiiresti arenevas kõrgtehnoloogia valdkonnas
Arenemisvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi
Täiendavat koolitust ja väljaõpet
Konkurentsivõimelist töötasu
Sportimise võimalusi

Tööpakkumise number
#54073