Värsked tööpakkumised

Revali Raeapteegi Muuseumi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424407

Tööpakkumise number

424407

Töö kirjeldus

Otsime oma Revali Raeapteegi Muuseumile juhti, kes asuks 0,5–0,75 koormusega muuseumi tööd juhtima ning töötaks 0,25–0,5 koormusega apteegis, kus saab hoida oma erialast taset proviisori või farmatseudina. Oodatud on kandideerima ka need huvilised, kes küll erialast haridust ei oma, kuid on olemas huvi ajaloo vastu ja soov töötada osalise ajaga omanäolises muuseumis olles nii giid kui ka muuseumi hing.

Muuseumi juhi peamised tööülesanded on:
1. projektide kirjutamine ja teostamine
2. ürituste korraldamine ja läbiviimine
3. erinevate ühingute ja muuseumitega suhtlemine koostöö edendamise ja eksponaatide uuendamise eesmärgil
4. muuseumi dokumentatsiooni korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat
1. tunneb huvi farmaatsia ajaloo vastu
2. on avatud ja ladus suhtleja, kellele meeldib korraldada ja organiseerida
3. suudab iseseisvalt oma tööd planeerida ja projekte vedada
4. oskab viia läbi esitlusi ladusas inglise keeles

Kasuks tulevad veel
1. soome ja/või vene keele oskus tasemel, milline võimaldab giidina tutvustada Raeapteegi ajalugu
2., proviisori või farmatseudi haridus

Pakume head võimalust võtta vastu väljakutse Euroopa vanima tegutseva apteegi juhina, kus aega jääb ka muudeks tegevusteks ja hobideks, kuid samas saab meie riigi külalistele pakkuda meeldejäävaid hetki ja aidata säilitada väärtuslikku apteegiajalugu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
20. mai 2016

Terve Pere Apteek OÜ ühendab enda alla 85 Apotheka kaubamärki kandvat apteeki mille aasta kogukäive on 80 miljonit eurot. Kuulume Baltimaade juhtiva ravimite hulgi- ja jaemüügikontserni Magnum AS tegutsedes ravimite jaeturul alates 2000. aastast. Uued arengud ettevõtte juhtimissuundades ja apteegikontseptsioonis avavad uksed uutele positiivse mõttelaadiga ja inimestest hoolivatele talentidele!