Värsked tööpakkumised

Retseptiravimite tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424257

Tööpakkumise number

424257

Töö kirjeldus

Retseptiravimite tootejuhi peamised tööülesanded on töö turundusmaterjalide ja teadusliku infoga, võtmeklientidega suhtlemine, hallatava ravimiportfelli planeerimine ja analüüs, turundusürituste korraldamine ning aruandlus oma turusegmendi tulemuste kohta, ravimiesindajate koolitamine ja toetamine vajaliku teabega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on

  • meditsiini või loodusteaduste alane kõrgharidus (farmaatsia, õendus, bioloogia, geenitehnoloogia jm.)
  • töökogemus tootejuhi, -spetsialsiti või ravimiesindajana
  • heal tasemel eesti ning inglise keele oskus
  • hea MS Office programmide kasutusoskus (Power Point, Word, Excel - andmehaldus, graafikute, tabelite, esitluste koostamine, müügitulemuste analüüsimine jm)
  • kehtiv autojuhiluba
  • valmisolek töölähetusteks ja rahvusvahelistel konverentsidel osalemiseks

Oled sobiv kandidaat kui oled hea kontaktilooja ja läbirääkija, iseseisev, loov, kiire õppija ja tulemusele keskendunud ning suudad viia ravimiuuringute info klientideni.

Pakume Sulle mitmekülgset tööd rahvusvahelisest ravimifirmas, toredaid toetavaid töökaaslasi, täiendõpet ning motivatsioonipaketti, mis sisaldab ametiautot.

Kandideerimiseks palun saada ingliskeelne CV ja motivatsioonikiri kuni 6. juunini aadressile reet(at)arikoreserv.ee, konsultant Reet Kaarelson.
Konkursi viib läbi Ariko Reserv.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
20. mai 2016

Norameda on 23 aastat Baltikumis tegutsenud dünaamiline ja pidevalt kasvav ettevõte. Turustame spetsiaalravimeid, meditsiiniseadmeid ja tervisetooteid, keskendudes meie ravivaldkondadele - pulmonoloogiale, allergiale, reumatoloogiale, onkoloogiale, neuroloogia, pediaatriale, haiglasektori ravimitele jne.
Meie tootevalikus on nii meie partnerite arendusi kui hästituntud partneritelt litsentsitud tooteid.