Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216491

Resultaadile orienteeritud avara silmaringiga ERP tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ERP süsteemi põhiandmete administreerimine ja korrastamine;
  • protsessi- ja lõppkasutajate tugi ning võtme- ja lõppkasutajate koolitus tarkvara erinevates moodulites;
  • kasutusjuhendite loomine.

Nõudmised kandidaadile

ootame sinult

  • ERP süsteemide head tundmist, eelistatult IFS-i tundmist;
  • andmebaasistruktuuride head tundmist, eelistatult Oracle SQL-i tundmist. Päringute tegemise oskust (SQL);
  • head inglise ja soome keele oskust nii kõnes kui kirjas;
  • koolitaja kogemust ja head suhtlemisoskust;
  • oskust töötada iseseisvalt ja tiimiliikmena;
  • oskust probleeme iseseisvalt lahendada;
  • pingetaluvust, oskust aega hästi planeerida;
  • vähemalt keskharidust;
  • valmisolekut töölähetusteks kontserni teistesse üksustesse.

Kasuks tuleb
  • Tööalane kogemus mõne suurema majandustarkvara tugiisikuna
  • Web tehnoloogiate head tundmist (näit Microsoft Office Sharepoint);
  • baasteadmisi mõnest CRM süsteemist, eelistatult Microsoft Dynamics;
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelises kontsernis, põhitöökohaga Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse kuni 11.veebruarini ja palume ära märkida CV-s oma palgasoov.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 28.veebruaril 2011.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Tööpakkumise number
#216491

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2011

CVKeskus.ee klient

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku ligi 500 inimese.

Vaata rohkem