2023-08-23 14:48:55

Restoraniteenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd RESTORANITEENINDAJALE

Otsime restoraniteenindajat, kes on valmis pakkuma a´la carte teenindust restoranis Merineitsi, olema abiks klientide ürituste õnnestumisel konverentsikeskuses kui ka valmistama jooke ja kokteile baaris.Kui sa oled särasilmne teenindaja ning suurepärane klienditeenindus on sul südames, siis sa sobib just meie meeskonda.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:
• oled valmis pakkuma suurepärast klienditeenindust
• oled positiivne ja kohusetundlik
• lisaks eesti keelele valdad ka inglise keelt
• kasuks tuleb eelnev töökogemus restoranimaalilmas

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
• teha tööd stabiilses ja turvalises töökeskkonnas
• kuuluda nooruslikku ja rahvusvahelisse meeskonda
• ööbida tasuta keti hotellides
• kasutada soodsaid sportimise võimalusi
• võtta osa ühisüritustest ja väljasõitudest
• kasutada märkimisväärseid soodustusi Viru keskuses ja oma maja restoranides ja baarides

Lisainfo

Kandideerida saab CV Keskuse vahendusel või saada oma CV anu.juurik(at)sok.fi