2023-08-23 14:48:55

Restoraniteenindaja

CVKeskus.ee klient
900 - 1100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime algavaks suvehooajaks ning ka pikemaks ajaks Rudolfi teenindusmeeskonda uusi liikmeid juurde. Kui tunned, et veini-, kokteili- ja toidumaailm on sinu kirg ja ka restoranitöö ei ole sulle võõras, siis ootame just sind.

Otsime oma meeskonda juurde nii täis, kui osakoormusega teenindjaid ja vahetusevanemaid. Töö toimub Rudolfis 8h vahetustes kord hommikupoole, kord õhtupoole.

Tööleasumine osakoormusega poolest maist, et omandada teadmised Rudolfi teeninduskultuurist ja täiskoormusega esimesest juunist

Ootused kandidaadile

Kandideeri kui sul on kogemus restoraniteenindusega, kasuks tulevad erinevad keeleoskused.

Olulised on ka baasteadmised kohvist, veinidest ja kokteilidest

Pakume sulle võimalust areneda ühes kõige ägedamas Prantsuse ja modernse Euroopa köögiga restoranis Rudolf. Meilt leiad ambitsioonika meeskonna kellega veeta üks äge suvi ja võimalusel isegi pikem koostöö