Värsked tööpakkumised

Restoraniteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150981

Tööpakkumise number

150981

Töö kirjeldus

Pakume kiiresti suvehooajalist tööd restoraniteenindajale heatasemelistes hotellides Norras.
Töökirjeldus:
* Restorani ettevalmistamine enne avamist
* Toitude serveerimine
* Laudade koristamine
* Mõnes restoranis paneb restorani teenindaja kasutatud nõud ka kohe nõudepesumasinasse
* Restorani sulgemine- näiteks laudade seadmine hommikusöögiks
* jms sarnased ülesanded restoranis ja köögis

Nõudmised kandidaadile

hea inglise keele oskus
eelnev töökogemus ettekandjana
kohusetundlikkus
positiivne ellusuhtumine
vanus alates 20a

Transport, majutus ja 3x päevas toitlustus korraldatud tööandja poolt ja on töötajale tasuta, töö graafiku alusel, tööleping sõlmitakse Eestis.
Palk (neto e. kätte) alates 11 300 EEK, lisaks ületunnid (üle 162h/kuu) +50%, riigpühad +100%, boonuse võimalus

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
25. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. mai 2008

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on töötajate leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse- hotelliteenindajad, ettekandjad, köögiabilised, kokad