Värsked tööpakkumised

Restoranijuht/teenindusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420004

Tööpakkumise number

420004

Töö kirjeldus

  • Mida teeb restoranijuht:

Restoranijuht koordineerib koigi restoraniteenindajate tood igapaevaselt, et pakkuda suureparast toodet ja teenust meie restorani- ja hotellikülalistele.
  • Koostab toograafikud, optimaalse ajakava ning jalgib ja koordineerib meeskonna igapaevatood restorani teenindusalal.
  • Korraldab ja viib labi vahetuste ja kogu osakonna koosolekuid.
  • Interjueerib, valib, koolitab uut restoranipersonali ja juhendab neid, et tagada restorani tõhus toimimine.
Teeb tihedat koostood teiste osakondade juhtide ja hotelli juhtkonnaga.

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused Sulle:

  • Sul peaks olema restorani juhtimise kogemus voi vahemalt 2+ aastat tookogemust heatasemelises korgete standarditega hotellis/restoranis vastutaval positsioonil
  • Suureks eeliseks on tookogemus valjaspool Eestit asuvas heatasemelises hotellis/restoranis.
  • Oled aktiivne, korge pingetaluvusega ja hea suhtleja
  • Hea inglise keel nii kones kui kirjas. Lisakeeled soome, saksa, vene keel on kasuks.
  • Arvuti kasutamise oskus - Microsoft Office, Outlook, Word, Excel ja kogemus POS süsteemidega st; Micros vajalik.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • Heale tööle vastavat ja motiveerivat tasu.
  • Huvitavat ja innovatiivset töökeskkonda ning voimalust kaasa teha hotelli tulevikuplaanides
  • Uusi erialaseid kogemusi, arenguvõimalusi, koolitusi kodus ja voorsil
  • Alalist voi tahtajalist toolepingut
  • Abistame elamispinna leidmisel, kui Su pohielukoht ei ole Parnus

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. mai 2016
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2016

Kas Sulle meeldiks siin töötada?

Luxury Art Nouveau Hotell Villa Ammende on uks armastatud tipphotellidest Eestis, kuuludes Euroopa viie voluvaima hotelli hulka aastal 2015 Villegiature Awards hinnangul.
Koostoos kogu meeskonnaga pakume oma klientidele 24/7 siirast hoolt ja korgetasemelist elamust.

Ootame Sind liituma meiega selgete sihtide seadmisel ja huvitavate eesmarkide elluviimisel. Aga sellest tapsemalt juba siis, kui oleme kohtunud!