Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50444

Restoranijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restoranijuht organiseerib restorani tööd, suhtleb klientidega ning teeb koostööd teiste osakondadega restorani eesmärkide saavutamiseks.

Ootused kandidaadile

  • restorani juhtimise ja meeskonnatöö kogemus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • professionaalsus ja pingetaluvus
  • sõbralikkus, iseseisvus ja vastutustundlikkus
  • eesti, inglise, soome ja vene keele oskus

Omalt poolt pakume koolitust, meeldivat nooruslikku kollektiivi, head töökeskkonda ja soodustusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus CVKeskuse kodulehe kaudu hiljemalt 04.septembriks 2005.a.

Tööpakkumise number
#50444

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2005
Kuulutus sisestati:
30. august 2005

Radisson SAS Hotels & Resorts on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 200 hotelli.
Radisson SAS Hotell Tallinn avas oma uksed klientidele 1.veebruaril 2001 aastal Tallinna finants- ja kaubanduskeskuse südames. Hotellis on 280 hästivarustatud numbrituba, kaks restorani, kolm baari ning esindluslik konverentsi- ja banketikeskus. Hotellis töötab 250 inimest.

Vaata rohkem