Värsked tööpakkumised

Restoranidesse MaiKrahv ja Turg- majaesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181830

Tööpakkumise number

181830

Töö kirjeldus

Raekoja platsil, kus jalutab palju välismaiseid kliente - neile on vaja tere ütelda ja juhatada nad restorani või restorani väliterrassile. Pakume tööd julgetele ja sõbralikele noortele, kes ei karda uusi tutvusi ja suhtlemist võõras keeles.
Majaesindaja väärikas positsioon on hea algus teeninduskarjääris, sest majaesindaja on restorani visiitkaart. Pakume graafikujärgset tööd aastaringselt.

Nõudmised kandidaadile

* Kasuks tuleb keelteoskus või tahtmine teises keeles rääkida. Hea võõrkeelte oskus- eesti keel, inglise keel, soovitavalt vene-, soome- või saksa keel.
* Innukus, aktiivne hoiak, positiivsus, julgus suhelda.
* Vanust vähemalt 18. eluaastat.

* Võimalust töötada ja omandada teeninduskogemusi lõbusas kollektiivis;
* Palju suhtlemise võimalust, uusi tutvusi, huvitavaid kontakte.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. august 2009
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2009

Personalipunkt Extra OÜ Kliendiks on Tallinna kesklinnas asuvad keskaegne restoran MaiKrahv ja restoran Turg. Maikrahv on lõbusat sorti ja tore söögikoht, kus aulised emandad ja isandad, raehärrad, linnasaksad, võõramaa kaupmehed ja kõik teised saavad hüvadel roogadel ja väärt keelekastel lasta hea maitsta. Maikrahv asub Tallinna kõige tähtsama platsi veerel kohe Raekoja vastas. Turg on lõbus lihtne restoran omapärase maitsva toidu ja väga soodsa hinnaklassiga. Turg on koht, kuhu iga inimene võib julgelt sisse astuda, et võtta paar drinki või natukene süüa. Menüü on piisava pikkusega ja igaüks leiab sealt endale midagi meelepärast.Turu restoranis on 90 istekohta ja suvel on ka 60'ne kohaline väliterrassil, mis asub Raekoja platsil.