Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180485

Restoranidesse MaiKrahv ja Turg- majaesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raekoja platsil, kus jalutab palju välismaiseid kliente - neile on vaja tere ütelda ja juhatada nad restorani või restorani väliterrassile. Pakume tööd julgetele ja sõbralikele noortele, kes ei karda uusi tutvusi ja suhtlemist võõras keeles.
Majaesindaja väärikas positsioon on hea algus teeninduskarjääris, sest majaesindaja on restorani visiitkaart. Pakume tööd suvekuudel.

Ootused kandidaadile

* Kasuks tuleb keelteoskus või tahtmine teises keeles rääkida. Hea võõrkeelte oskus- eesti keel, inglise keel, soovitavalt vene-, soome- või saksa keel.
* Innukus, aktiivne hoiak, positiivsus, julgus suhelda.
* Vanust vähemalt 18. eluaastat.

* Võimalust töötada ja omandada teeninduskogemusi lõbusas kollektiivis;
* Palju suhtlemise võimalust, uusi tutvusi, huvitavaid kontakte;

Tööpakkumise number
#180485