Värsked tööpakkumised

Restoraniabiline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172014

Tööpakkumise number

172014

Töö kirjeldus

Pakume tööd restoraniabilisele (restaurant runnerile) kõrgetasemelise Norra hotelli restoranis.
Restoraniabilise töö eesmärgiks on igakülgne ettekandjate ja kelnerite assisteerimine nende igapäevatöös.

Töökirjeldus:
* restorani ettevalmistamine enne avamist
* laudade koristamine
* nõudepesu
* restorani sulgemisel abistamine
* suhtlemine klientidega
* jms sarnased ülesanded restoranis ja köögis

Nõudmised kandidaadile

inglise keele oskus
vanus alates 20a
Eelnevast töökogemusest olulisem on see, et sul on suur töötahe, oled valmis õppima, sa soovid töötada teenindusettevõttes, oled sõbralik, naeratav, suudad jääda positiivseks ka pingelises olukorras ning sulle meeldib inimestega suhelda

* võimalust töötada ühes Norra kõrgelthinnatuimas restoranis
* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tööõnnetuskindlustust
* netopalka alates 6 200 NOK (11 000 EEK)
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* boonuse võimalust

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2009

UNIC Job pakub tööd erinevatel ametikohtadel Norra hotellides ja restoranides.

Meil on selles valdkonnas pikaajaline kogemus ja väga suur arv koostööpartnereid erinevate Norra hotellide ja restoranide näol. Meie kontor asub Tallinna kesklinnas ja Sa oled teretulnud meiega ühendust võtma. Võib olla oled just Sina järgmine UNICu töötaja!