Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799633

Restorani vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetusevanema ülesandeks on toetada oma toredaid meeskonnaliikmeid nende igapäeva töös ja õnnestumistes, organiseerida vahetuse tööd. Samuti restorani ja baari külaliste sõbralik teenindamine ja positiivse külastuselamuse loomine.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • Sulle meeldib suhelda ja teed seda sära silmis

  • Oled positiivse ellusuhtumisega, kiire, täpne ja taibukas

  • Pead lugu oma kolleegidest ja ettevõtte külalistest

  • Tunned huvi restorani, toidu- ja joogimaailma vastu

  • Inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • Motiveerivat töötasu

  • Stabiilset töökohta

  • Vaheldusrikast tööd

  • Toredaid kolleege

  • Tasuta toitlustust ja piiramatus koguses kohvi

  • Confido lisa tervisekindlustust tööandja poolt

  • Erialaseid koolitusi ja arenguvõimalusi

  • Soodustusi üle 5000. Accor hotelliketti kuuluvas hotellis

Tööpakkumise number
#799633

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. august 2022
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem