Värsked tööpakkumised

Restorani vahetuse vanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163854

Tööpakkumise number

163854

Töö kirjeldus

Võtame tööle Mertion Grand Hotel Tallinn restorani vahetuse vanema, kelle ülesandeks on restorani meeldiva ja kiire ning kõrgetasemelise klientide teenindamise tagamine vahetuse jooksul.

Nõudmised kandidaadile

  • vanus vähemalt 21 eluaastat
  • vähemalt keskharidus
  • eelnev töökogemus restoranis
  • hea eesti ja inglise keele oskus
  • vene ja soovitavalt soome keele oskus suhtlustasandil
  • hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
  • kohusetunne ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • arenemisvõimalust ettevõtte siseselt
  • omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata palgasoovi ja märksõnaga "vahetuse vanem".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. september 2008
Kuulutus sisestati:
8. september 2008

Meriton Hotels Group OÜ on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.