Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340066

Restorani teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime avatavasse restorani teenindusjuhti kelle peamised tööülesanded on avatava restorani käivitamine.

Tööülesanneteks on muuhulgas:
- köögipersonali ja teenindava personali sujuva töö tagamine
- kliendisuhete arendamine ja hoidmine
- tegevuse arendamine
- teeniduskvaliteedi arendamine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt 5-aastane kogemus teeninduse juhtimise valdkonnast.

Sellele lisaks:
- kõrgharidus
- koostöö ja tiimitöö on sinu tugevused
- kasuks tuleb eelnev restorani v toitlustusasutuse juhtimine
- pingetaluvus on sinu tugevaks küljeks
- soome keele oskus on kasuks
- valdad MS Office programme vabalt

- suurepärast võimalust olla uue ja suurepärase asja algatamisel ja käivitamisel
- väljakutseid
- toetavat ettevõttet, kes aitab sind igakülgselt
- konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#340066

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. mai 2014
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2014

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Kuni 06.09.2013 kandis ettevõte nime Personalipunkt OÜ.

Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.

Vaata rohkem