Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290122

Restorani teenindajale - administraatorile

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

osaline tööaeg talveperioodil
restorani ja külalistemaja klientide viisakas ja meeldiv teenindamine
menüü ja joogikaardi põhjalik tundmine ning tutvustamine
klientidega arveldamine
külalistemaja klientide sisse- ja väljaregistreerimine, telefoniteenindus, meilisuhtlus

Ootused kandidaadile

tahet töötada klienditeenindus valdkonnas
hea suhtlemisoskus ja sõbralikkus
valmisoleku meeskonnatööks
ausus, kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, esinduslikkus
hea pingetaluvus
väga hea eesti ja inglise keele oskus (kasuks tuleb soome ja vene keel)
valmisolek töötada osadel päevadel administraatorina päevases või öises vahetuses
kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana

huvitavat ja vaheldusrikast tööd pikkade traditsioonidega jahtklubis
enesearendamise võimalust
kaasaegset töökeskkonda
sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#290122

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. november 2012
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2012

Pärnu Jahtklubi omapärase miljööga merenduskeskuses on 150-kohaline restoran ja 18 numbritoaga külalistemaja. Lisaks iganädalastele elava muusika laupäevadele toimuvad siin läbi aasta erinevad suuremad muusikaüritused (kontserdid, salongiõhtud), purjetamisteemalised klubiüritused, kolmapäevased mälumängud jm meeleolukad üritused. Suvel on avatud 100-kohaline imeilusa jõevaatega terrass.

Vaata rohkem