Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #830465

Restorani teenindaja / vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mimosa otsib oma töökasse perre särasilmset ja usinat teenindajat!

Töö kirjeldus:

  • restorani külaliste teenindamine
  • jookide ja toitude soovitamine ja serveerimine
  • gruppide teenindamine
  • reserveeringute ja tellimuste vastuvõtmine
  • ettevalmistuste tegemine
  • töö kassaga (CompuCash).

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus restoranis või kohvikus teenindajana/ettekandjana/kelnerina

  • etiketi tundmine

  • oskus iseseisvalt töötada

  • rõõmsameelsus, ausus, korrektsus, kohusetundlikkus on sind iseloomustavad omadused

  • tahe teha tööd ja soov pakkuda külalistele parimat kogemust

  • väga hea suhtlemisoskus

  • armastad meeskonnatööd

  • eesti keele oskus.

  • Kasuks tuleb:

    • võõrkeelte (vene ja inglise) oskus.

Ettevõte pakub

  • töökohta sõbralikus ja töökas meeskonnas

  • täistööaega / osalist tööaega

  • tööd pikamaks ajaks

  • tööd graafiku alusel

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • arenguvõimalust

  • väljaõpet

  • võimalus töötada suvisel ajal palju õues (suur hoov, terrass)

Tööpakkumise number
#830465