https://www.cvkeskus.ee/639297
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Mida sa tegema hakkad?
Midagi kontimurdvalt keerulist sa tegema ei pea. Sinu ülesannete hulka kuulub klientide teeninduse tagamine hotelli restoranis ja konverentsikeskuses, kassasüsteemi kasutamine ja klientidega arveldamine ning ürituste ettevalmistamine ja teenindamine. Vajadusel ka külaliste jooksvate probleemide lahendamine.


Nõudmised kandidaadile

Mida me hindame?
Kindlasti pead oskama suhelda eesti ning inglise keeles ning olema valmis töötama õhtusel ajal ja nädalavahetusel. Kasuks tuleb hea klienditeeninduse ja meeskonnatöö oskus ning valmis tuleb olla ka pingelisteks hetkedeks.


Ettevõte pakub

Mis Sa vastu saad?
Töö on püsiv ja vaheldusrikas, pakume Sulle kaasaegseid töötingimusi, väljaõpet ning täiendkoolitusi. Samuti avaneb Sul võimalus panustada restorani arengusse ning Sind ootavad sõbralik kollektiiv ja konkurentsivõimeline palk.


Tööpakkumise number
#639297

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020
Restorani teenindaja

Centennial Hospitality OÜ

Unique Hotels hotelle iseloomustab linnaseikluse, julge disaini ning tõeliselt taskukohaste hindade jõuline kombinatsioon.
Kõik meie hotellid: von Stackelberg Hotell Tallinn, Kreutzwald Hotell Tallinn, City Hotell Tallinn ja Centennial Hotell Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas. See tagab mugava ning kiire ligipääsu linna vaatamisväärsusteni. Alates 2008. aastast kuulub Unique Hotels ketti ka Vihula mõisakompleks Lääne-Virumaal.
Me ei suuda muuta maailma, kuid me suudame anda endast parima, et peatumine meie hotellides oleks unikaalne.

Vaata rohkem