Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127923

Restorani teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • restorani klientide aktiivne ja professionaalne teenindamine
  • restoranis toimuvate ürituste edukas läbiviimine
  • töö kassaga
  • koostöö firma töötajatega, info uurimine, enesearendus

Ootused kandidaadile

  • väga hea verbaalne väljendusoskus
  • hea kontaktivõime, viisakus, abivalmidus
  • oskus ja valmisolek töötada iseseisvalt klientidega ning anda oma panus meeskonda
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes, soovitav: hea soome ja vene keele oskus
  • eelnev töökogemus
  • esinduslik välimus
  • usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • tööaeg graafiku alusel
  • koolitusi erinevates valdkondades (keeled, tooted, teenindus)
  • modernseid töövahendeid
  • loomingulist ja sõbralikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#127923