Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630023

Restorani teenindaja (hommikune ja õhtune)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 2. detsember 2019
Kuulutus aegub:31. detsember 2019

Töö kirjeldus

Hotellikülaliste viisakas ning sõbralik vastuvõtt, tellimuste täitmine, toidu serveerimine ja puhtuse ning korra hoidmine.
Töö on graafiku alusel nii hommikuses kui ka õhtuses vahetuses!

Ootused kandidaadile

Külaliste viisakas ning sõbralik tervitamine, tellimuste täitmine, toidu serveerimine ja puhtuse ning korra hoidmine. Varasem töökogemus ei ole oluline, kuid eeliseks!

Hotelligrupi siseseid soodustusi nii Eestis kui välismaal, enesetäiendamise kui ka motivatsiooni hoidmise koolitusi, tervise ja vaimu turgutamiseks erinevaid võimalusi ning paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#630023

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

Radisson Hotel Group on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 1400 hotelli. Radisson Blu Sky Hotell asub pealinna südames ning Tallinna vanalinna ja muude tähtsamate vaatamisväärsuste läheduses. Hotellis on kokku 280 mugavat tuba ja sviiti. Hotellis on ka tervisekeskus ning mitu maitseelamust pakkuvat toitlustuskohta. Täielikku lõõgastumist soovivad külalised saavad end hellitada lasta Beauty Skin Spas hotelli 24. korrusel. Ruumikas, kuni 350 külalist mahutav konverentsikeskus tagab ürituste täieliku õnnestumise.

Vaata rohkem