Restorani teenindaja (hommikune ja õhtune)

RADISSON BLU SKY HOTEL, TALLINN/ ASTLANDA HOTELLI AS

Tööpakkumise number

630023

Radisson Blu Sky Hotel, Tallinn/ ASTLANDA HOTELLI AS Restorani teenindaja (hommikune ja õhtune)

Töö kirjeldus

Hotellikülaliste viisakas ning sõbralik vastuvõtt, tellimuste täitmine, toidu serveerimine ja puhtuse ning korra hoidmine.
Töö on graafiku alusel nii hommikuses kui ka õhtuses vahetuses!


Nõudmised kandidaadile

Külaliste viisakas ning sõbralik tervitamine, tellimuste täitmine, toidu serveerimine ja puhtuse ning korra hoidmine. Varasem töökogemus ei ole oluline, kuid eeliseks!


Ettevõte pakub

Hotelligrupi siseseid soodustusi nii Eestis kui välismaal, enesetäiendamise kui ka motivatsiooni hoidmise koolitusi, tervise ja vaimu turgutamiseks erinevaid võimalusi ning paindlikku töögraafikut.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019
Soovin kandideerida

Restorani teenindaja (hommikune ja õhtune)


RADISSON BLU SKY HOTEL, TALLINN/ ASTLANDA HOTELLI AS

Radisson Hotel Group on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 1400 hotelli. Radisson Blu Sky Hotell asub pealinna südames ning Tallinna vanalinna ja muude tähtsamate vaatamisväärsuste läheduses. Hotellis on kokku 280 mugavat tuba ja sviiti. Hotellis on ka tervisekeskus ning mitu maitseelamust pakkuvat toitlustuskohta. Täielikku lõõgastumist soovivad külalised saavad end hellitada lasta Beauty Skin Spas hotelli 24. korrusel. Ruumikas, kuni 350 külalist mahutav konverentsikeskus tagab ürituste täieliku õnnestumise.

Avan ettevõtte profiili