Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #459988

Restorani teenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume alates juunist kuni augustini tööd restorani teenindajale Saku Mõisas
Tööaeg: vastavalt graafikule ajavahemikul 12-22 (osaline koormus)

  • Restorani ettevalmistamine klientide vastuvõtuks ja teeninduseks
  • Restorani klientide tellimuste vastuvõtmine ja täitmine
  • Restorani ruumide korrashoid
  • Restorani kassa protseduurid ja nende eest vastutamine

Ootused kandidaadile

Oled ideaalne kandidaat, kui:

  • Oled tööülesannete täitmisel korrektne, täpne ja kohusetundlik
  • Sul on elurõõmus suhtumine ja oskus suhelda erinevate inimestega
  • Kui teed kõike pühendunult ja oled usaldusväärne
  • Oskad eesti ja inglise keelt (lisanduv keelteoskus tuleb kasuks)
  • Sul on töökogemus klienditeenindajana
  • Sa teed kõike pigem rohkem kui vähem
  • Sulle meeldib teenindada ja olla oma laitmatu käitumise ning suhtumisega teistele eeskujuks

Ettevõte pakub

  • Toredat ja sõbralikku meeskonda
  • Arenemisvõimalusi
  • Võimalust töötada omanäolises mõisakeskkonnas
  • Konkurentsivõimelist ja korrektset töötasu
  • Perspektiivi töötada ka peale suve-hooaega

Algselt osaline tööaeg graafiku alusel (valmisolekuga täistööajaga töötamiseks)
Tööle asumine kokkuleppel
Töö koht: Saku mõisas (12 km Tallinnast)

Tööpakkumise number
#459988