Värsked tööpakkumised

RESTORANI PEAADMINISTRAATOR (vahetuse vanem)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501689

Tööpakkumise number

501689

Töö kirjeldus

Otsime rõõmsameelset ja energilist teenindusjuhti kes -
* Organiseerib restorani tööd
* Organiseerib restorani stabiilset ja head teenindust
* Meeskonna effektiivne ja kiire juhtimine
* Broneeringute juhtimine ja tööde jaotamine
* Inventuuridel osalemine
* Hoolitseb külaliste soovide eest
* Koordineerib kelnerite/ ettekandjate/ baarmenite tööd
* Loob restoranis meeldiva õhkkonna
* Jooksvate ülesannete täitmine/ lahendamine
* Õllede ja toitude soovitamine klientidele
* Meeskonna koolitamine
* Vajalike töövahendite olemasolu tagamine
* Töögraafikute koostamine
* Restorani teeninduskultuuri ja kvaliteedi edendamine

Nõudmised kandidaadile

* Eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas, vähemalt 5 aastat
* Eelnev töökogemus meeskonna juhtimisel
* Eesti, inglise, vene keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus
* Sobib graafikualusel töö
* Kiirus ja täpsus
* Kohusetundlikkus
* Hea pingetaluvus
* Kriitika taluvus
* Iseseisev mõtlemine ja tegutsemine
* Oled sõbralik, rõõmsameelne ja abivalmis
* Soov tõsta ja muuta teeninduskultuuri

Ettevõte pakub

* Häid ja kaasaegseid töötingimusi
* Stabiilset ja kindlat töökohta
* Korralikku töötasu
* Arenguvõimalusi
* Nooruslikku kollektiivi
* Töökoht Tallinna vanalinnas
* Tööd graafiku alusel

Lisainfo

beerhouse.ee
info(at)beerhouse.ee
58190670 Jekaterina
Dunkri 5

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. november 2017
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2017

Restoplus OÜ

Eesti Maitsete Saatkond on mittetulundusühing, kes on võtnud endale
eesmärgiks luua uued ja selgelt eristuvad Eesti maitsed,
arvestades vanu traditsioone kuid kasutades kaasaegseid tehnikaid
ning maksimaalselt kohalikku toorainet.
Eesti Maitsete Saatkonna spetsialistid töötavad ja otsivad pidevalt uusi
maitseid ning võimalusi, et eristuda ja tuua selgelt välja Eesti Maitsed.
Organisatsioon koondab hetkel enda alla restoranid: Restoran Rae
Meierei, Restoran Beerhouse, Restoran FARM, Restoran Korsaar ja
Kohvik – pagarikoda RUKIS.
Eelnimetatud restoranidesse otsimegi omaala spetsialiste, nii saame
pakkuda laiemat ja sobilikumat valikut ka tööotsijale.
Suurema organisatsiooni eripära on ka suuremad karjäärivõimalused !
Lisaks pakume ka võimalust kõigile soovijatel, kellel piisavalt tahtmist
oma organisatsioonis läbida erialane praktika koolitus ja saada
spetsialistiks.