Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313196

Restorani nõudepesijad

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on uues avatavas restoranis olla abiks klientide teenindamisel ja aidata kasutatud lauanõud masinasse

Ootused kandidaadile

Ootame Sind tööle kui Sa
- tahad osaleda millegi uue loomises
- sulle meeldivad inimesed ja sa saad aru sellest, et iga klient on eriline
- oled korrektne ja sulle meeldib tööl tööd teha

Ettevõte pakub

- nooruslikku kollektiivi
- töötasu 3,00 €/tund

Tööpakkumise number
#313196

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. august 2013
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2013

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Meie kliendiks on Soome taustaga ettevõte, kes on Eestis avamas uusi restorane.

Vaata rohkem