Värsked tööpakkumised

Restorani manager ja abimanagerid (2)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30651

Tööpakkumise number

30651

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on kogu restorani igapäevatöö korraldamine ja haldamine, suhtlemine töötajatega (ca 40), tarnijatega. Restorani managerile allub kaks abimanageri (ka Eestist). Kompleksi kuulub ka ööklubi ja pubi, kuid restorani manager ei ole nende juhtimisega seotud.
Tööülesanded restoranimanageril ja abimangeridel on analoogsed, esimesel on vastutus suurem.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame head inglise keele oskust, eelnevat söögi - või lõbustusasutuse juhtimise kogemust ning valmisolekut vähemalt aasta töötada Iirimaal.

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, häid töö - ja elamistingimusi, võimalust rahvusvaheliseks kärjääriks toitlustus - ja meelelahutusalal. Ettevõte asub Ballina linnas, Mayo maakonnas Lääne -Iirimaal.

Lisainfo

Restorani manager ja abimanagerid saavad igakülgset vajaminevat tööalast informatsiooni endiselt restorani managerilt. Kandideerimisega on kiire!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2004
Kuulutus sisestati:
18. mai 2004