Värsked tööpakkumised

Restorani MaiKrahv ja Turg- Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99204

Tööpakkumise number

99204

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanded:
Toidu valmistamine a´la carte menüü põhjal;
Restoranid toodavad toitu tänapäevases suurköögis kahele erineva menüüga restoranile. Tootmises on kasutatud uudset tehnoloogiat ja süsteemis oskusteavet, mis pole Eestis tavapärane. Pakume kokkadele huvitavat ja arendavat tööd, mis võimaldab neil oma kvalifikatsiooni tõsta. Õppida võib kõike seda, mida koolis ega ka enamuses teistes restoranides pole võimalik õppida.

Nõudmised kandidaadile

* NB! Eelnev töökogemus kokana;
* Erialane väljaõpe (või hetkel omandamine);
* Eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
* Innukus, aktiivne hoiak, positiivsus, loov suhtumine;
* Tahe teha tööd;

* Valmisolek tööks graafiku alusel.

* Võimalust omandada uusi praktilisi ja huvitavaid kogemusi;
* Mitmekülgsust töös;
* Võimalus teenida head töötasu;
Palk on kokkuleppel vastavalt iga kandidaadi võimetele pärast proovipäeva või kahte.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
13. märts 2007

Personalipunkt Extra OÜ Kliendiks on Tallinna kesklinnas asuvad keskaegne restoran MaiKrahv ja restoran Turg. Maikrahv on lõbusat sorti ja tore söögikoht, kus aulised emandad ja isandad, raehärrad, linnasaksad, võõramaa kaupmehed ja kõik teised saavad hüvadel roogadel ja väärt keelekastel lasta hea maitsta. Maikrahv asub Tallinna kõige tähtsama platsi veerel kohe Raekoja vastas.
Turg on lõbus lihtne restoran omapärase maitsva toidu ja väga soodsa hinnaklassiga. Turg on koht, kuhu iga inimene võib julgelt sisse astuda, et võtta paar drinki või natukene süüa. Menüü on piisava pikkusega ja igaüks leiab sealt endale midagi meelepärast.Turu restoranis on 90 istekohta ja suvel on ka 60'ne kohaline väliterrassil, mis asub Raekoja platsil.