Värsked tööpakkumised

Restorani MaiKrahv ja Turg- ettekandjad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120415

Tööpakkumise number

120415

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanded:
* Restorani külastajate teenindamine;
* Positiivse ja hubase miljöö tagamine restoranile ja selle külastajatele;
* Menüüde kätte andmine;
* Kliendi tellimuse kiire täitmine;
* Muud ettekandja ametikohased tööülesanded.

Nõudmised kandidaadile

* NB! Eelnev töökogemus ettekandjana;
* Hea võõrkeelte oskus- eesti keel, inglise keel, vene keel, soovitavalt soome- või saksa keel.
* Innukus, aktiivne hoiak, positiivsus;
* Tahe teha tööd;
* Julgus, pealehakkamine, hea suhtlemise oskus;
* Valmisolek tööks graafiku alusel.

* Võimalust töötada ja omandada kogemusi lõbusas kollektiivis;
* Palju suhtlemise võimalust, uusi tutvusi, huvitavaid kontakte;
* Võimalus teenida head töötasu;
Pakume palka 25 kr tund neto + 2% käibest Maikrahvis ja 3% Turu restoranis. See teeb kokku 7-8 tuhat krooni kätte suvekuudel- maikuu algusest kuni septembri lõpuni. Headele teenindajatele maksavad kliendid ka jootraha, tõenäoliselt samapalju või rohkemgi kuus kui on palk. Kindlasti aitab kaasa hea suhtlemis- ja keelteoskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

Personalipunkt Extra OÜ Kliendiks on Tallinna kesklinnas asuvad keskaegne restoran MaiKrahv ja restoran Turg. Maikrahv on lõbusat sorti ja tore söögikoht, kus aulised emandad ja isandad, raehärrad, linnasaksad, võõramaa kaupmehed ja kõik teised saavad hüvadel roogadel ja väärt keelekastel lasta hea maitsta. Maikrahv asub Tallinna kõige tähtsama platsi veerel kohe Raekoja vastas.
Turg on lõbus lihtne restoran omapärase maitsva toidu ja väga soodsa hinnaklassiga. Turg on koht, kuhu iga inimene võib julgelt sisse astuda, et võtta paar drinki või natukene süüa. Menüü on piisava pikkusega ja igaüks leiab sealt endale midagi meelepärast.Turu restoranis on 90 istekohta ja suvel on ka 60'ne kohaline väliterrassil, mis asub Raekoja platsil.