Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316504

Restorani kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötamine meeskonnas, kus töötab 14 kokka.
Graafiku alusel - 2 tööl, 2 vaba.
Igapäevaste ettevalmistuste tegemine ja töö a la carte´s

Ootused kandidaadile

Otsime meeskonda kokka, kes on arenguvõimeline ja keda huvitab kokakunst;
Kes saab aru, et kokatöö on raske ja ainult siis, kui tööd tehakse maksimaalselt hästi, saavutatakse suurepäraseid tulemusi;
Kes arvab, et restorani edu peitub meeskonnatöös.
Iseloomuomadustelt peaksid olema eelkõige kohusetundlik,
positiivse ellusuhtumisega ja sõbralik inimene.

Ettevõte pakub

Me ei tööta kogusele vaid kvaliteedile.
Pakume tugevat, distsiplineeritud ja toetavat meeskonda.
Ettevõttesiseseid soodustusi.
Arengu- ja õppimisvõimalusi.
2 korda aastas menüüvahetus.

Tööpakkumise number
#316504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. september 2013
Kuulutus sisestati:
9. august 2013

Restoran Ö on auhinnatud fine dining restoran. Restoran kuulub Sparkling Gruppi, mis koondab märkimisväärse osa Eesti mainekatest restoranidest nagu Ö, Bocca, Chedi, Trattoria La Bottega, Tchaikovsky ja kohvik Spirit.

Vaata rohkem