Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685521

Restorani juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö

Kuulutus sisestati: 13. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 2. märts 2021

Töö kirjeldus

Tartu Emajõe kaldal avatav suvine austri- ja grillibaar/-restoran otsib restorani juhti, kelle ülesandeks on restorani käimatõmbamine ja juhtimine.

Avatava restorani juhina on sinu rolliks:

- juhtida kogu restorani avamisprotsessi (st ehitusprotsessil käe pulsil              hoidmine, läbirääkimised koostööpartnerite ja tarnijatega, menüü                    väljatöötamine koostöös tippkokaga, meeskonna valik ja väljaõpe jm)            tagades restorani õigeaegse avamise;

- luua, koolitada ja hoida imeline meeskond enda ümber;

- saavutada suurepärane teenindustase ning

- tagada kõik vajalikud ressursid, et restoran toimiks vastavalt seatud                eesmärkidele ja ootustele.

Ootused kandidaadile

Eduka kandideerimise puhul on eelduseks, et:

  • oled restoraniäriga tuttav ja tead, et parim eeskuju oma meeskonnale on nende juht
  • sul on inimeste ja protsesside juhtimise kogemus
  • oskad motiveerida ja hoida oma tiimi
  • tead, mida on vaja, et luua suurepärase õhkkonnaga restoran, kus naudid olemist nii sina ise, su meeskond kui külalised
  • paned paika eesmärgid ja teed sihikindlalt tööd nende saavutamiseks
  • tunned väga hästi arvutit ja oskad koostada ja analüüsida müügitabeleid (kasuks tuleb laohaldusprogrammi NOOM tundmine)

Usaldame sinu kätesse Tartu parima ja meeleolukaima kohtumispaiga loomise!

Lisainfo

Kandideerimiseks saada meile oma CV ja kirjuta, mis inspireerib sind kandideerima.

Tööpakkumise number
#685521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
2. märts 2021
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2021

Gustavi teekond sai alguse 2005. aastal Tartus Werneri kohvikus. Tänaseks on väikesest kohvikuärist kasvanud tegus ja toimekas ettevõte. Kontserni kuulub Gustavi kondiitritehas, Joel Ostrati valmistoitude tehas, cateringiteenust pakkuv Maitseelamused Catering, 3 kohvikut Tartus, sealhulgas ajalooline kohvik Werner, ning 4 kohvikut Tallinnas. Gustavi grupis töötab kokku circa 150 pühendunud töötajat.

Gustav on kombinatsioon heast maitsest ja kvaliteetsest toorainest, mille vormivad oma kätega hõrkudeks roogadeks ja maiusteks meie parimad kokad ja kondiitrid. Kõik tooted sünnivad unikaalse käsitööna meie parimate meistrite tähelepaneliku pilgu ja väljaõppinud käe all.

Me usume, et aeg ja elu on liiga väärtuslikud, et teha või tarbida keskpärast. Seetõttu oleme otsustanud, et teeme oma tööd parimal võimalikul tasemel, või ei tee üldse. Teame oma tehtu väärtust ja tunneme selle üle uhkust.

Vaata rohkem