Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755033
Veebipõhine värbamine

Restorani juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Soupster Family on Helsingis ja Soome pealinnapiirkonnas tegutsev restoraniperekond. Meie pere koosneb erinevatest restoranidest, baaridest, peoruumidest, cateringist ja konsultatsioonidest.

Sügisel laiendasime oma tegevust Tallinnasse, Ülemiste linnakusse.

Linnakusse avasime kaks uut restorani, ühe suurema restoranikontseptsiooni, kuhu otsime nüüd kogenud juhatajat ja teise väiksema lõunarestorani Min Bowli.

Dylan Ülemiste- neli restorani ühe katuseall!

Meie Dylan Ülemiste lõunarestoranis serveeritakse omatehtud ja maitsvat sooja buffeed. Lisaks on meil sama katuse all lai salatibuffee ja veel kolm restoranikontseptsiooni: TLB Grill, kus serveeritakse käsitööburgereid ja lisandeid; Dear Francesco Itaalia restoran, kus serveeritakse pastat ja pitsat; Zapp Café, kus serveeritakse saiakesi, kohvi, paninisid, võileibu ja muid kohviku tooteid. Lisaks pakume Ülemiste City piirkonnas ka cateringi teenust, igas suuruses koosolekuruumidesse ja üritustele!

Nüüd otsime oma meeskonda kogenud ja ägedat restorani juhatajat!

Töö algab koheselt / kokkuleppel

Otsingus on mitmekülgne restoraniekspert, kes teab, kuidas korraldada igapäevast tööd kooskõlas meie väärtustega ja hallata restorankompleksi ja nende erinevaid funktsioone, mõistab ettevõtte põhilisi nurgakive ning oskab eelkõige juhtida sooja ja kliendikeskset teeninduskultuuri restoranis.

Ootused kandidaadile

- Juhtimisoskus ja varasem kogemus toitlustuses

- Analüüsimis- ja planeerimis oskus

- Paindlikust, korrektsust ja pingetaluvust

- Positiivsust ja usaldusväärsust

- Eesti ja inglise või soome keele oskust (kõik kolm keelt suur pluss)

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda, mida saate koos meiega arendada

- Reeglina päevatöö, millel on kena väljakutse isegi kogenumale tüübile

- Konkurentsivõimelist töötasu (töötasu kokkuleppel)

- Soupster Family tugivõrgustikku (arendustiim, raamatupidamine, müügi- ning turundusosakond jne.)

Soupsteri väärtused:

  • Mõnus suhtumine töösse
  • Pidev edasiarenemine
  • Hoolivus

Tööpakkumise number
#755033