Värsked tööpakkumised

Restorani - ja baariteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464283

Tööpakkumise number

464283

Töö kirjeldus

Külastajate teenindamine restoranis MEKK ja MEKK baaris

Nõudmised kandidaadile

- erialased teadmised ja varasem töökogemus restoranis tuleb kasuks
- püüdlikkus ja tähelepanelikkus
- kohusetundlikkus
- rõõmsameelsus ja särtsakus
- võõrkeelte oskus

Erialane kogemus tuleb kasuks kuid ei ole eeltingimuseks. Ootame kandideerijatelt soovi ja kirge esindada Eestit kõige paremal moel, sisemist soovi saada pidevalt paremaks ning iseseisvust võtmaks vastutust. Omalt poolt pakume isiklikku arengut soodustavat, igaühe panust tunnustavat ja väärtustavat ettevõtet.

Ettevõte pakub

- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- meeldivat töökeskkonda
- vaheldusrikast tööd
- sõbralikku kollektiivi
- ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
14. märts 2017

MEKK – see on moodne eesti köögikunst. Ta koondab eesti köögile ja kultuurile tuntuid ja omaseid toite. Ta kasutab parimat toorainet nii Eestist kui mujalt maailmast. Ta jälgib siin elavate inimeste söömistavasid ja nende arengut. Ta muudab meie lauale jõudva toidu tervislikumaks ja kvaliteetsemaks. Ta arendab meid ja meie kokakunsti. Ta on visiitkaart, mis tutvustab meie kööki turistidele ja teistele külalistele. Ja see on tähtis, sest iga rahva toidul peab olema oma MEKK