Restorani- ja baariteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545209

Tööpakkumise number

545209

Töö kirjeldus

Restoran Konrad ja hotelli baari külastajate kõrgetasemeline teenindamine ja soovide eest hoolitsemine, grupiteenindus lõuna- ja õhtusöökidel ning bankettidel, restorani korrashoid.
NB! Töö ei sobi alaealisele. Restoranis ja baaris töötamiseks peab olema täisealine.

Nõudmised kandidaadile

Erialased teadmised ja varasem töökogemus restoranis
- Püüdlikkus ja tähelepanelikkus
- Kohusetundlikkus ja ausus
- Rõõmsameelsus, aktiivsus ja särtsakus
- Inglise keele oskus (vähemalt hea)
Ootame kandideerijatelt soovi ja kirge esindada Eestit kõige paremal moel, sisemist soovi saada pidevalt paremaks ning iseseisvust võtmaks vastutust. Omalt poolt pakume isiklikku arengut soodustavat, igaühe panust tunnustavat ja väärtustavat ettevõtet.

Ettevõte pakub

- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- meeldivat töökeskkonda
- vaheldusrikast tööd
- sõbralikku kollektiivi
- ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

TallinnHotels, on 2005.aastal asutatud ning Eesti kapitalil põhineva hotellide ja restoranide opereerimisfirma. Meie visiooniks on esindada Eestit ja me võõrustame oma külalisi Tallinna vanalinna kolmes väärikas hotellis:

- Savoy Boutique Hotell ★★★★★
- Hotell Palace ★★★★SUPERIOR
- Hotell Bern
Kui oled sõbralik, paindlik ja tarmukas ning väärtused: ausus, teotahtelisus ja hoolivus sobivad Sinu tõekspidamistega, siis ootame Sind enda meeskonda!